Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Bal przebierańców klas młodszych

Naszą szkolną tradycją są  zabawy karnawałowe. Co roku  odbywa się  bal przebierańców dla klas 0-3.

Wszystkie dzieci chętnie uczestniczą  w tej formie rozrywki. W tym roku również wspaniale  bawili się i tańczyli pod kierunkiem pań z "El dance".

Na zakończenie  wszyscy  otrzymali słodkie nagrody.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

II miejsce Martyny Gollnau w XII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Świat poezji Jerzego Harasymowicza w obiektywie”

Gratulacje dla Martyny Gollnau., która zdobyła II miejsce  w XII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Świat poezji Jerzego Harasymowicza w obiektywie”. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie. Jury przewodniczył znany dziennikarz i reporter Pan Waldemar Bałda. Do konkursu zgłoszono 127 prac z 19 placówek z całego kraju.

To już druga, w tym roku szkolnym, nagroda Martyny w ogólnopolskim konkursie fotograficznym. W grudniu Martyna zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowksiego – motyw rzeki”.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Joanna Grzesińska

Z wizytą w siedzibie J.S. Hamilton Poland S.A.

W styczniu klasa IIa gościła w gdyńskiej siedzibie firmy Hamilton. Nasza wizyta przebiegała dwuetapowo. Najpierw zaproszono nas do sali konferencyjnej, gdzie zapoznaliśmy się z liczącą prawie 70 lat historią firmy oraz z profilem jej działalności. Dowiedzieliśmy się, że Hamilton to profesjonalne laboratoria świadczące wiele usług dla przemysłu, handlu, transportu. Brzmi to bardzo ogólnie, a chodzi między innymi o analizy żywności, farmaceutyków, kosmetyków, produktów chemii gospodarczej, opakowań, paliw; badanie próbek środowiskowych ( wody, ścieków, odpadów, gleby); konsumenckie testy produktów; ustalanie ilości i wagi towarów.

Więcej…

Warsztaty artystyczne

5 stycznia dzieci klas 0-3  brały udział w warsztatach artystycznych. Wykonywały samodzielnie prezenty dla swoich babć  i dziadków. Były to kolorowe pachnące świece i mydełka. Zabawa  była  świetna, gdyż  każdy mógł  robić je  według  własnego  pomysłu.  Każda świeczka i każde mydełko było niepowtarzalne.

Dzień Babci i Dziadka

12  stycznia, w czwartek, odbył się uroczysty Dzień  Babci i Dziadka.

Jest to już  tradycją naszej szkoły, że mali uczniowie przygotowują program artystyczny z tej  okazji. Występ  odbył  się  na  sali  gimnastycznej. Poprowadziła go  pani  Marylka Włodkowska.  Dekoracje  wykonały panie Balbina Rogalka i pani Agnieszka Gurin. Dzieci  zatańczyły  poloneza, mówiły wiersze, a także zaśpiewały  wiele pogodnych piosenek o babciach i dziadkach. Było, jak zawsze  wesoło i sympatycznie. Po występie nasi ukochani goście zostali zaproszeni na poczęstunek do sal swoich wnuków. Był to mile spędzony wieczór  w gronie  rodzinnym.

Więcej…

Jasełka klas młodszych

„ Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy…”

Jutro ostatni dzień nauki przed świętami i ostatni dzień w szkole w 2016 roku. Dla uczniów klasy 3a dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy. Nasza klasa poddając się magii Świąt Bożego Narodzenia przygotowała wzruszające spotkanie dla swoich najbliższych. W świąteczny nastrój wprowadziły nas Jasełka przeplatane kolędami i pastorałkami. Po części artystycznej zaprosiliśmy gości do sali, gdzie   na śnieżnobiałych obrusach wśród opłatków, pachnących świec i świerkowych gałązek czekał na wszystkich świąteczny poczęstunek. Były życzenia, gwiazdkowe, własnoręcznie wykonane upominki dla rodziców oraz miła, rodzinna atmosfera. To wzruszające spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.


Mistrz Ortografii – Junior

W piątek 9 grudnia uczniowie klas trzecich SP przystąpili do I etapu Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego  Mistrz Ortografii – Junior. Konkurs ten odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 11 uczniów, przedstawicieli klas trzecich. Nasi najlepsi poloniści sprawdzili swoje umiejętności ortograficzne podczas pisania dyktanda. Rozwiązali również test ortograficzny. Najlepsze wyniki otrzymali : Tadeusz Wróbel z kl.3b i Weronika Samsel z kl.3a, II i III miejsce otrzymały: Inga Pawłowska i Natalia Weyer z kl.3a. Dwójka zwycięzców przechodzi do drugiego etapu konkursu i będzie reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach rejonowych. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy za Was kciuki!


Strona 11 z 126

Jesteś tutaj: Start