Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Koło Teatralne recenzuje 6. R@Port

Drukuj

rport logo 5001Koło Teatralne nie tylko przygotowuje przedstawienia, ale również śledzi wydarzenia kulturalne Trójmiasta. Dlatego w trakcie trwania w dniach 17-26 listopada – 6. Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port w Gdyni uczestniczyliśmy w dwóch wydarzeniach kulturalnych z bogatego repertuaru festiwalowego.

Więcej…

Andrzejkowa dyskoteka klas gimnazjalnych

Drukuj

IMGd  001mDnia 16 listopada, w godzinach 16.30-19.30, wyjątkowo prężnie działający Samorząd Uczniowski pod opieką pani Magdy Krzak zorganizował w tym roku szkolnym kolejną dyskotekę dla uczniów klas I-III gimnazjum. Tym razem okazją były zbliżające się Andrzejki. Wszyscy przybyli uczniowie bawili się fantastycznie, praktycznie bez przerwy.

Więcej…

Bałtyckie warsztaty w Akwarium Gdyńskim

Drukuj

Dnia 14 listopada uczniowie klasy III a z wychowawczynią panią Anitą Błaszko uczestniczyli w kilkugodzinnych warsztatach w Akwarium Gdyńskim. Program zajęć podzielono na dwa bloki tematyczne:

Więcej…

Optyczne doświadczenia klasy czwartej

Drukuj

f0723mDnia 10 listopada bieżącego roku klasa 4a z wielką energią wyruszyła na swoją kolejną wyprawę pozaszkolną ,której celem tym razem było poznanie tajemnic optycznych. Przy pięknej pogodzie siedemnaścioro uczniów pod opieką pani Joanny Zarzyckiej i pani Agnieszki Gurin żwawym krokiem powędrowało na ulicę Nawigatorów na wystawę interaktywną „Kalejdoskop optyczny-przewrotne oko”. 

Więcej…

Jesienne spotkanie

Drukuj

IMG 3249m16 listopada klasa 1a wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Klas Integracyjnych pt. "Jesienne spotkanie", który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 13.  Była to wspólna zabawa, podczas której uczniowie doskonalili umiejętności obserwacji środowiska przyrodniczego, byli wdrażani do spontanicznej, wspólnej ekspresji, motywowani aktywnego współdziałania. Zadania do zrealizowania polegały na rozpoznawaniu drzew i ich owoców , czy nazywaniu zwierząt i roślin leśnych.

Więcej…

93. URODZINY NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Drukuj

05ApelZ okazji Święta Niepodległości 10 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia poświęcona ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ -11 listopada 1918r., po 123 latach niewoli. Na początku zabrzmiała melodia Poloneza Ogińskiego „Pożegnanie Ojczyzny, która wszystkich wprowadziła w podniosły nastrój patriotycznych wspomnień.

Więcej…

Klasa 4a na bursztynowym szlaku

Drukuj

Zdjecie-0791mDnia 19 października 2011 r. klasa 4a ,w 20-osobowym składzie, wraz z wychowawczynią panią Joanną Zarzycką wybrała się na niezwykłą wycieczkę do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.
Mimo że byliśmy z dala od szkoły, uczestniczyliśmy w lekcji otwartej, której temat brzmiał: "Bursztyn - Dar Eridanu".

Więcej…

Strona 123 z 126

Jesteś tutaj: Start