Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zwycięstwo naszych koszykarzy!!!

W zakończonych w piątek dwudniowych rozgrywkach rejonowych w minikoszykówkę chłopców nasi uczniowie zajęli I miejsce, tym samym awansując do Mistrzostw Gdyni!!!

Skład drużyny:

Wiktor Zdrojewski, Michał Kmiecik, Mateusz Dziecielski, Luke Lovibond, Jakub Sidorowicz, Jan Kaliszewski, Michał Goitowski, Jan Grota, Patrick Siemiński, Damian Puszczyński, Dawid Pióro i Maksym Snitco-Sekuła.

 

W turnieju brało udział pięć drużyn : SP  46, SP 47, SP 20, SP 13 oraz nasza reprezentacja i był rozgrywany systemem każdy z każdym.  Chłopcy wygrali wszystkie cztery mecze, gromadząc tym samym maksymalną ilość punktów. Poziom drużyn był bardzo wyrównany, mecze ciężkie i wyczerpujące.
Najwięcej emocji dostarczył im mecz rozgrywany dziś z SP 46. Musieli go wygrać aby awansować dalej. Początkowo w pierwszej kwarcie przegrywali 7 pkt. Chłopcy byli bardzo zdenerwowani i gra nie szła po ich myśli. W II kwarcie zbliżyli się do SP 46 , która jednak nadal wyprzedzała ich 2 pkt. Trzecia kwarta meczu należała już nieznacznie do nich i zakończyła się remisem. Czwarta kwarta dała im wymarzone i wytęsknione zwycięstwo!!! Pokonali SP 46 dwoma punktami.
Mistrzostwa Gdyni odbędą się w kwietniu. Przed chłopcami miesiąc wytężonych przygotowań. Miejmy nadzieję, że również uda im się zawalczyć o wysokie miejsce, aby te najwyższe.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje chłopaki!!!

Izabela Betka


Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Zwycięstwo naszych koszykarzy!!!