Erasmus plus w Zespole Szkół nr 6 w Gdyni

All roads lead to Rome’

W dniach 15-21 maja 2016 roku w Zespole Szkół nr 6 w Gdyni odbyło się drugie międzynarodowe spotkanie projektowe ‘All roads lead to Rome’ w ramach programu Erasmus plus.
Nauczyciele i uczniowie z czterech szkół z Hiszpanii, Włoch i Portugalii odwiedzili naszą szkołę, aby kontynuować pracę nad projektem.
Wszyscy uczestnicy projektu wykonywali wiele różnorodnych zadań w czasie warsztatów zorganizowanych na terenie szkoły. Spędzili także czas na wspólnych wycieczkach do Gdyni, Gdańska i Wejherowa, gdzie szukali pozostałości rzymskiego dziedzictwa.
Popołudniami zagraniczni uczniowie mieli możliwość spędzenia czasu z goszczącymi ich polskimi rodzinami, które zapewniły im dodatkowe atrakcje.

Wszyscy uczestnicy byli oczarowani pięknem Trójmiasta i gościnnością polskich rodzin.

Jesteś tutaj: Erasmus Plus Erasmus plus w Zespole Szkół nr 6 w Gdyni