Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wzorowa łazienka

Nasza szkoła bierze udział w konkursie plastycznym „Wzorowa łazienka 2016”. Organizatorem ogólnopolskiego  konkursu jest Ad Craft Sp. Z.o.o. Akcja skierowana jest do szkół podstawowych. Jej celem jest edukacja najmłodszych w zakresie higieny oraz przemienienie szkolnych toalet w miejsca przyjazne dzieciom. Głowna wygrana w konkursie to remont łazienek szkolnych o  wartości 30 tyś złotych,  wyróżnione szkoły czeka 200 rocznych zapasów produktów Domestos.

mgr Pamela Chyła

Zapraszamy do głosowania na prace naszych uczniów włączając poniższy link:

https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/2857

Jesteś tutaj: Świetlica szkolna Wzorowa łazienka