Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

KONKURS MIEJSKI WIEDZY O GDYNI „GDYNIA – MOJA MAŁA OJCZYZNA”

W dniu 25 XI br. odbyła się kolejna edycja konkursu "Gdynia - moja mała ojczyzna". Do I etapu szkolnego przystąpili uczniowie szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych. Wszyscy uczestnicy pisemnie odpowiadali na 30 pytań dotyczących wiedzy o naszym mieście.

Z przyjemnością informujemy, iż do II etapu  Konkursu wiedzy o Gdyni zakwalifikowali się uczniowie kl. 5a:  Robert Stachowiak i Mateusz Dobrowolski oraz uczniowie kl. II b gimnazjum: Marta Kocuniak i Nikola Stencel.

Kolejny etap turnieju  odbędzie się 24 lutego 2017 r. w sali Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni.
Zwycięzcom etapu szkolnego gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części konkursu.

Jesteś tutaj: Start