Mistrz Ortografii – Junior

W piątek 9 grudnia uczniowie klas trzecich SP przystąpili do I etapu Gdyńskiego Konkursu Ortograficznego  Mistrz Ortografii – Junior. Konkurs ten odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 11 uczniów, przedstawicieli klas trzecich. Nasi najlepsi poloniści sprawdzili swoje umiejętności ortograficzne podczas pisania dyktanda. Rozwiązali również test ortograficzny. Najlepsze wyniki otrzymali : Tadeusz Wróbel z kl.3b i Weronika Samsel z kl.3a, II i III miejsce otrzymały: Inga Pawłowska i Natalia Weyer z kl.3a. Dwójka zwycięzców przechodzi do drugiego etapu konkursu i będzie reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach rejonowych. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy za Was kciuki!

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 0-3 Mistrz Ortografii – Junior