Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jasełka klas młodszych

„ Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy…”

Jutro ostatni dzień nauki przed świętami i ostatni dzień w szkole w 2016 roku. Dla uczniów klasy 3a dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy. Nasza klasa poddając się magii Świąt Bożego Narodzenia przygotowała wzruszające spotkanie dla swoich najbliższych. W świąteczny nastrój wprowadziły nas Jasełka przeplatane kolędami i pastorałkami. Po części artystycznej zaprosiliśmy gości do sali, gdzie   na śnieżnobiałych obrusach wśród opłatków, pachnących świec i świerkowych gałązek czekał na wszystkich świąteczny poczęstunek. Były życzenia, gwiazdkowe, własnoręcznie wykonane upominki dla rodziców oraz miła, rodzinna atmosfera. To wzruszające spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.


Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 0-3 Jasełka klas młodszych