Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Babci i Dziadka

12  stycznia, w czwartek, odbył się uroczysty Dzień  Babci i Dziadka.

Jest to już  tradycją naszej szkoły, że mali uczniowie przygotowują program artystyczny z tej  okazji. Występ  odbył  się  na  sali  gimnastycznej. Poprowadziła go  pani  Marylka Włodkowska.  Dekoracje  wykonały panie Balbina Rogalka i pani Agnieszka Gurin. Dzieci  zatańczyły  poloneza, mówiły wiersze, a także zaśpiewały  wiele pogodnych piosenek o babciach i dziadkach. Było, jak zawsze  wesoło i sympatycznie. Po występie nasi ukochani goście zostali zaproszeni na poczęstunek do sal swoich wnuków. Był to mile spędzony wieczór  w gronie  rodzinnym.

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 0-3 Dzień Babci i Dziadka