Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

II miejsce Martyny Gollnau w XII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Świat poezji Jerzego Harasymowicza w obiektywie”

Gratulacje dla Martyny Gollnau., która zdobyła II miejsce  w XII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Świat poezji Jerzego Harasymowicza w obiektywie”. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie. Jury przewodniczył znany dziennikarz i reporter Pan Waldemar Bałda. Do konkursu zgłoszono 127 prac z 19 placówek z całego kraju.

To już druga, w tym roku szkolnym, nagroda Martyny w ogólnopolskim konkursie fotograficznym. W grudniu Martyna zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowksiego – motyw rzeki”.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Joanna Grzesińska

Jesteś tutaj: Wydarzenia II - III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny