Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

„ Łamigłówki mądrej główki”

VII Międzyszkolna Olimpiada Umiejętności Klas 6 Integracyjnych.

„ Łamigłówki mądrej główki”

W dniu 1 grudnia 2016 roku odbyła się   VII Międzyszkolna Olimpiada Umiejętności Klas 6 Integracyjnych pod hasłem „Łamigłówki mądrej główki”.

W Olimpiadzie wzięły udział czteroosobowe drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 23, Szkoły Podstawowej nr 35 oraz uczniowie S.P. nr 11.

Celem  imprezy było  umożliwienie uczniom sprawdzenia swoich umiejętności w formie zdrowej rywalizacji, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach dnia codziennego, budowanie poczucia własnej wartości, pozytywne wzmocnienie, wdrażanie do rozwijania swojej kreatywności, tolerancji, przyzwyczajanie do zróżnicowanego obrazu społeczeństwa a przede wszystkim dobra zabawa.

 

Zajęcia zostały przygotowane w formie gier i zabaw edukacyjnych, umożliwiających młodym ludziom sprawdzenie własnej osoby na wielu poziomach: zainteresowań, upodobań, potrzeb oraz wzajemnych wymagań oraz zaprezentowanie swojej wiedzy ogólnej.

Wszyscy uczestnicy wykazali się duża zaradnością i pomysłowością. Nikt nie był przegrany, gdyż każda drużyna okazała się najlepsza w innej dziedzinie,  a poziom rywalizacji wyrównany. Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i słodkościami.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę, gratulujemy dobrego wyniku i życzymy wielu sukcesów.

Agnieszka Giedrojć- Gurin

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-7 „ Łamigłówki mądrej główki”