Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w naszej szkole odbył się 18 marca.

Spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie rozpoczął  się  Talent Show Uczniowie prezentowali swoje umiejętności  taneczne, śpiewacze, recytatorskie, karaoke. Następnie odbyły  się zabawy z językiem angielskim.W stołówce częstowano zdrową żywnością, a w świetlicy szkolnej prezentowano zajęcia Koła Kaszubskiego.
W salach na dzieci czekało wiele atrakcji: koła plastyczne, ceramiczne, łamigłówki dla najmłodszych, młody chemik, język hiszpański, zajęcia przyrodnicze-sadzenie fasoli. Rodzice z dziećmi uczestniczyli w warsztatach tworzenia ozdób wielkanocnych. Odbył się pokaz  młodych uczniów gry w szachy.
Można było także odwiedzić stoisko LEGO-maniaków, oraz obejrzeć prezentację multimedialną programu Erasmus, w którym uczestniczą uczniowie naszej szkoły.
Odwiedzający naszą szkołę zdobywali na każdym stanowisku punkty. Na zakończenie czekała na nich nagroda-niespodzianka. Zapraszamy nowych uczniów do naszej szkoły! Każdy znajdzie tu ciekawe zajęcia  dla siebie.

Jesteś tutaj: Start