Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wizyta w Muzeum Miasta Gdyni

W kwietniu klasa IIa wybrała się do Muzeum Miasta Gdyni, żeby obejrzeć nawą, otwartą w lutym tego roku, wystawę zatytułowaną "Gdynia- dzieło otwarte". Ekspozycja dotyczy historii miasta, jednak została przygotowana w sposób bardzo nowoczesny i interesujący nawet dla tak wymagającego odbiorcy, jakim jest gimnazjalista :) Wystawa pokazuje wszystkie ważne wydarzenia z dziejów Gdyni, ale zdominowana jest przez zwykłe-niezwykłe historie jej mieszkańców, którzy nieświadomie współtworzyli historię.

Po obejrzeniu wystawy wzięliśmy udział w warsztatach "Na planie filmowym. Filmowe fragmenty Gdyni". Zajęcia spełniły nasze oczekiwania, ponieważ mogliśmy podczas nich samodzielnie stworzyć krótkie animacje metodą poklatkową. Wszyscy musieliśmy się zaangażować, aby na koniec zajęć obejrzeć efekty naszej pracy :)


Jesteś tutaj: Wydarzenia II - III Wizyta w Muzeum Miasta Gdyni