Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasa 5 w Miechucinie

W dniach 26-28. kwietnia 2017 roku klasa 5a uczestniczyła w warsztatach integracyjnych w Miechucinie. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji: zjazd na linie, wspinaczka, przejście po linie nad wodą, podchody nocne, ognisko i wiele wiele innych zadań, które każdemu pozwoliły sprawdzić siebie, swoją wytrzymałość, przełamać strach i spróbować czegoś nowego. Jednak przede wszystkim chodziło o umiejętność pracy w grupie, współdziałania, wspólnego podejmowania wyzwań i pokonywania przeszkód.

Serdecznie dziękujemy naszym instruktorom: Kozie, Mrówie i Całusowi za super atmosferę, profesjonalną opiekę i życzliwość. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się z nimi spotkamy.

Pobyt w Miechucinie nauczył nas, że w pojedynkę, sami niewiele możemy, ale razem w grupie możemy wszystko.

 

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-7 Klasa 5 w Miechucinie