Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kolejny sukces

Miło nam poinformować, iż Martynka Gollnau zajęła w II Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „ Budownictwo w obiektywie” p.t. „ ARCHITEKTURA  Z DUSZĄ NA POMORZU” 9 miejsce. Konkurs miał na celu  rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania architekturą i budownictwem. Celem konkursu było uwrażliwianie młodego człowieka na piękno architektury pomorskiej, a także zwracanie jego  uwagi  na artyzm detali architektoniczno - budowlanych. W składzie jury zasiedli: Pan Maciej Kosycarza  – przewodniczący jury, fotoreporter związany z Gdańskiem i Pomorzem, Pan Arkadiusz Staniszewski – współautor albumów Gdańskich fotografii archiwalnych oraz wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Pani Aleksandra Siatecka – fotograf z Gdyni, historyk sztuki i architektury.

Jesteś tutaj: Start