Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sportowe Popołudnie z Arką

25 września klasa 4 b zorganizowała Sportowe Popołudnie, na które zaprosiła gości. Byli to: klasa 5a, 4 a oraz piłkarze ARKI Gdynia- pan Krzysztof Sobieraj, pan Adam Marciniak oraz  pan Lukas Zarandia, a także Łukasz-młody dziennikarz z II b gimn. Nasi goście z Arki poprowadzili fantastyczny trening i mecz. Ich obecność przyniosła nam sportową korzyść i radość oraz pokazała, jak fantastycznymi są trenerami. Profesjonalizm piłkarzy oraz serdeczna zachęta ośmieliły do udziału w treningu nawet tych, dla których piłka nożna  nie jest bliską dyscypliną sportową. Jesteśmy wdzięczni, że w swoim grafiku piłkarze Arki Gdynia zapisali również spotkanie z uczniami naszej szkoły. Wszyscy bawiliśmy się sportowo...i bardzo zdrowo. W przerwie mogliśmy posilić się smacznymi , świeżutkimi sokami oraz koktajlami z owoców i warzyw( na bieżąco  przygotowywanymi przez  Mamy uczennic z 4 b). Uczestnicy Sportowego Popołudnia zostali obdarowani małymi prezentami oraz gadżetami Arki.  Dzięki gościom, gospodarzom, ich rodzicom spędziliśmy ze sobą aktywnie ponad dwie godziny. To było jedynie „ przetarcie ścieżek”. Mamy nadzieję nie tylko na popołudnie, ale cały dzień z Arką Gdynia.

Wywiad z kapitanem drużyny Arka Gdynia P. Krzysztofem Sobieraj

Maryla Włodkowska

Pamela Chyła

 

Jesteś tutaj: Start