Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Oddział przedszkolny w Akwarium Gdyńskim

W październiku dzieci z oddziału przedszkolnego wraz o opiekunami:  Anną Selin i  Elżbieta Śliwińską odwiedziły gdyńskie Akwarium. Pani przewodnik prowadząca projekt „Gdynia na fali” zaprosiła nas na spotkanie z kapitanem Kurem Diabłem i kaszubskimi burczybasami. Na zajęciach poznaliśmy florę  i faunę Bałtyku oraz wiele słów w języku kaszubskim. Dowiedzieliśmy się o ciekawostkach z Kaszub, rysowaliśmy morskie zwierzęta, bawiliśmy się w wędkarzy. Na zakończenie otrzymaliśmy drobne upominki i zostaliśmy zaproszeni do obejrzenia morskich okazów zgromadzonych w Akwarium. To początek naszej przygody z Morzem Bałtyckim i językiem kaszubskim.

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 0-3 Oddział przedszkolny w Akwarium Gdyńskim