SK CARITAS W AKCJI

Co roku SK Caritas organizuje drobne upominki dla podopiecznych Caritasu. W poprzednich latach były to dziergane szaliki, dekoracyjne serwetki czy kolorowe poduszeczki. W tym roku podarunkiem będą kosmetyczki, oczywiście wypełnione. Od kilku tygodni w klasach trwała zbiórka mydełek, past do zębów, dezodorantów, kremów itp. przedmiotów.

Nad przebiegiem zbiórki czuwały Weronika Stachowiak, Ula Sierocka, Natalia Perek i Ola Zielińska, które dodatkowo z własnej inicjatywy zorganizowały sobotnio-niedzielną zbiórkę w parafii MBB w Orłowie (oczywiście przy aprobacie proboszcza). Do akcji włączyły się również dziewczyny z IIIb i II b. Za zebrane 302zł. zostały zakupione kosmetyczki i inne pachnące akcesoria.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przekazane dary.

Chociaż jesteśmy małą szkołą, to na pewno o wielkich sercach dzieci i ich rodziców.:)

Jesteś tutaj: Start