Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

I Międzynarodowe Spotkanie w Palma de Mallorca

Program Erasmus plus 6.11-10.11.2017

W dniach od 6 do 10 listopada Jadwiga Wiśniewska i Joanna Ginter Reglińska uczestniczyły w I międzynarodowym spotkaniu projektowym w Palma de Mallorca w ramach programu Erasmus plus.W Hiszpanii, w szkole głównego koordynatora projektu 'Your market, your region, our Europe' spotkali się nauczyciele z czterech partnerskich szkół: z Palmy, Rygi, Perugii i Gdyni. Na spotkaniu uzgodniono terminy pozostałych międzynarodowych spotkań oraz omówiono wszystkie zadania projektowe, które realizowane będą w okresie dwóch lat 2017-2019.Po zakończonych warsztatach nauczyciele zwiedzili miasteczka w Serra de Tramuntana, łańcuchu górskim na Mallorce, który posiada status światowego dziedzictwa. Następne spotkanie projektowe odbędzie się w Rydze w marcu 2018 roku, w którym uczestniczyć będą uczniowie i nauczyciele z partnerskich szkół.

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA


Jesteś tutaj: Erasmus Plus I Międzynarodowe Spotkanie w Palma de Mallorca