Ogólnopolski Turniej IKO Karate Kyokushin

W sobotę 2 grudnia 2017 w Hali Sportowej OSiR we Włocławku odbył się Ogólnopolski Turniej IKO Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży, w którym wzięło udział 270 zawodników- rekordowa frekwencja- z 23 ośrodków z : Białegostoku , Bydgoszczy, Chojnic, Gdyni, Góry Kalwarii , Grudziądza, Gubina, Iławy, Inowrocławia, Jonkowa, Kalisza, Katowic, Włocławka ( WKKK oraz KSW), Lipna, Lublina, Malborka, Nowego Miasta, Olsztyna, Płocka, Siedlec, Warszawy i Zambrowa. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Dyrektor Biura Sportu Łukasz Pszczółkowski. Nagrody wręczali: Wiceprezydent Włocławka Barbara Moraczewska oraz radny Rady Miasta Włocławek Krystian Łuczak. Sędzią głównym zawodów był Wojciech Kunicki 4 Dan.
Drużynowo najlepsi byli zawodnicy z Olsztyna , II miejsce zajął Malbork , III Zambrów. Pomorski Klub Karate KYOKUSHIN z karatekami z Gdyni zajął VI miejsce.
Imprezę zorganizował Włocławski Klub Karate Kyokushin przy dofinansowani Gminy Miasta Włocławek oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego .

Wyniki Karateków z Gdynii:
Artur Kowalski 1 miejsce

Maksymilan Walczak 1 miejsce