Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

PIĘKNIE CZYTAMY W JĘZYKU KASZUBSKIM I...WYGRYWAMY!

Grupa uczniów uczęszczających na język kaszubski naprawdę godnie reprezentowała naszą szkołę na Powiatowym Konkursie "Mistrz pięknego czytania".Emocji i stresu w czwartkowe popołudnie było sporo,ale Kaszubi z JEDENASTKI dali radę!To nasza uczennica - Patrycja Kamba-Kibatshi z kl.3a została MISTRZYNIĄ PIĘKNEGO CZYTANIA W JĘZYKU KASZUBSKIM, a Natalka Mechlińska z kl.3a zajęła wysokie,trzecie miejsce.Dziewczyny,wspaniale!W kategorii klas 4-7 Tadeusz Wróbel z kl.4b był drugi,a Wojciech Bieliński z kl.5a wywalczył trzecią lokatę.Panowie,świetnie!Radość jest tym większa,że przed zwycięską czwórką czekają finałowe zmagania w Wejherowie!Życzymy finalistom naszej szkoły owocnych przygotowań i powodzenia!
Jesteś tutaj: Start