Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szkolne Koło Caritas podczas akcji "Tak pomagam"

Grudzień i styczeń to miesiące wytężonej pracy charytatywnej. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zajęli się zbiórką żywności, podczas akcji "Tak pomagam".Jak zwykle hojność darczyńców była fantastyczna. Uczniowie zebrali trzydzieści kartonów żywności, którą przekazali osobom potrzebującym, aby ich święta były pogodniejsze.Uczennice z klasy 7 b pomagały również w przygotowaniu świątecznych paczek  dla podopiecznych MOPS. Natomiast 6 stycznia  uczennice z klas 7a ,7 b  i III b reprezentowały naszą Szkołę podczas Orszaku Trzech Króli w Gdyni, angażując się w pomoc Gdyńskiemu Hospicjum im. św. Wawrzyńca i Bursztynowa Przystań.  Dziewczęta zbierały datki na potrzeby hospicjum.
Dziękujemy wam za szczere chęci i otwarte serca.


Jesteś tutaj: Plan Lekcji Szkolne Koło Caritas podczas akcji "Tak pomagam"