Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wycieczka do laboratorium

Wycieczki są nieodłącznym elementem nauki.Kształcą i pomagają zrozumieć otaczający nas świat. Tym razem w podróż wybraliśmy się do laboratorium optycznego SZAJNA. Zostaliśmy zaproszeni przez rodziców Szymona  państwa Dianę i Daniela Mazurowskich.Oglądaliśmy i podziwialiśmy laboratorium ,które wyposażone jest w najnowszy park maszynowy w naszej części Europy. Uczniowie byli zafsascynowani faktem ,iż można stworzyć nawet różowe soczewki pasujące do letniej sukienki. Otrzymaliśmy upominki z logo firmy a nasza uczennica Zuzia Pykosz z tatą stworzyła wiersz dla państwa Mazurowskich.


Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 0-3 Wycieczka do laboratorium