Po zakończonym projekcie ‘Allroadslead to Rome’, realizowanym w naszej szkole w latach 2015-2017 we współpracy ze szkołami z Włoch, Hiszpanii i Portugalii, koordynator Jadwiga Wiśniewska wystąpiła na platformie eTwinning o odznakę jakości za działania edukacyjne polskich uczniów i nauczycieli zarówno w kraju, jak i za granicą. W tym celu opisała szczegółowo wszystkie etapy projektu, wypełniając obszerny formularz na stronie eTwinning. Komisja programu eTwinning po zapoznaniu się z opisem działań projektowych realizowanych przez polską szkołę, przyznała wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom prestiżową Krajową Odznakę Jakości eTwinning– QualityLabel.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji z siedzibą w Warszawie przesłała na adres szkoły listy gratulacyjne dla Jadwigi Wiśniewskiej i dyrektora szkoły Sławomira Wiśniewskiego.

Jesteś tutaj: Erasmus Plus Krajowa Odznaka Jakości eTwinning– QualityLabel za projekt All roads lead to Rome