Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej klasy 1

  1. Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły składają zgłoszenie o przyjęcie do szkoły bez załączników. ( pobierz zgłoszenie )
  • Wykaz ulic obwodu szkoły: Adwokacka, Al. Zwycięstwa 138 – 160, Architektów, Druskiennicka, Gedymina, Głowackiego, Grażyny, Grenadierów, Grodnieńska, Folwarczna, Kiejstuta, Kowieńska, Ks. Zawackiego, Lidzka, Miernicza, Oficerska, Olgierda, Orańska, Racławicka, Sędziowska, Spółdzielcza, Spokojna, Techniczna, Trocka, Witolda, Źródlana, Inżynierska, Wielkopolska od nr 1 do 299, Wrocławska , Parkowa, Leśna, Bernadowska, Miła , Kłajpedzka, Kościelna.
  1. Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają wniosek o przyjęcie wraz z załącznikami. ( pobierz wniosek z załącznikami )
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa Rekrutacja do Szkoły Podstawowej klasy 1