Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

"POMÓŻ BOBASOWI" - AKCJA SK "CARITAS"

"POMÓŻ BOBASOWI" - AKCJA SK "CARITAS"Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom, którzy odpowiedzieli i zaangażowali się w akcję "Pomóż Bobasowi". Akcję zorganizowały uczennice klasy 7 b Wiktoria Schulc i Weronika Stachowiak. Szczególne podziękowania  za wasz zapał i ofiarność. Koleżanki z klasy IIIB gimnazjum Agata Haberska, Natalia Halicka oraz Klaudia Woźniak wsparły młodsze koleżanki w zbiórce artykułów.

Wszystkie artykuły kosmetyczne, higieniczne, spożywcze , odzieżowe i datki  finansowe zostały przekazane do Domu Samotnej Matki w Matemblewie i Fundacji Gaudium Vitae wspierającej Mamy samotnie wychowujące dzieci.

Wszystkim ofiarodawcom z serca dziękujemy.

Jesteś tutaj: Start