Wycieczka da Gniezna i Poznania

W dniach 26. i 27. kwietnia 2018r. uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej odwiedzili Gniezno i Poznań. Odwiedziliśmy Katedrę Gnieźnieńską, a w Poznaniu: Bramę Poznania, Maltę - zespół obiektów sportowo – rekreacyjnych, gdzie wyszaleliśmy się na saneczkach i karuzeli, rynek w Poznaniu, Rogalowe Muzeum, gdzie uczyliśmy się robić i mogliśmy posmakować Rogali Świętomarcińskich, a także wzięliśmy udział w lekcji muzealnej w Muzeum Archeologicznym pt. ,,Egipski salon urody”. Noc spędziliśmy  w hostelu w  samym centrum Poznania z pięknym widokiem na Plac Wolności, co było dodatkową atrakcją. Wycieczka była super i nawet pogoda nam dopisała, szczególnie drugiego dnia, dlatego wróciliśmy wprawdzie zmęczeni ale bardzo zadowoleni.

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-7 Wycieczka da Gniezna i Poznania