Dzień Języka Angielskiego

IMG 1469mDzień językowy odbywa się w naszej szkole każdego roku. Wówczas miłośnicy języka angielskiego mają okazję zabłysnąć swoimi umiejętnościami, łącząc naukę z zabawą. Tegoroczna impreza wydarzyła się 30 września w godzinach przedpołudniowych. W godzinach 8.00-12.00 reprezentacje klas szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyły w konkursach językowych. Uczestnicy musieli rozwiązać zadania, w których należało wykazać się szeroką wiedzą językową .

Mimo atmosfery zabawy nieodłącznie towarzyszył uczniom klimat współzawodnictwa i chęć osiągnięcia sukcesu. Każdy chciał zaprezentować się jak najlepiej we wszystkich umiejętnościach tj. pisanie, czytanie, słuchanie i mówienie.
Wśród gimnazjalistów najwyższy wynik osiągnęła klasa IA, a na poziomie szkoły podstawowej ZWYCIĘZCĄ okazała się klasa 6A. Dyplomy i nagrody dla najlepszych zostaną wręczone na apelu podsumowującym I semestr roku szkolnego 2011/12. GRATULUJEMY!!!
Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 Dzień Języka Angielskiego