Ślubowanie klas pierwszych

KLU 0095Dnia 30 września odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie pierwszoklasistów połączone z pasowaniem na uczniów.
Gościliśmy tego dnia przedstawicieli związków zawodowych pracowników Oświaty oraz przedstawicieli Rady Dzielnicy Orłowo i Mały Kack.
Wśród honorowych gości nie zabrakło marynarzy załogi ORP„Grom”, którą reprezentowali podporucznicy Marynarki Wojennej: T.Chyła i M.Pilanowski. Wszystkim pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice.
Pasowania na uczniów dokonał pełniący honory gospodarza Pan dyrektor – Sławomir Wiśniewski, a wychowawcy klas wręczyli dzieciom kolorowe czapki żaka, legitymacje szkolne i pamiątkowy dyplom. Marynarze przekazali młodym bohaterom uroczystości okolicznościowe dyplomy z życzeniami. Po części oficjalnej uczniowie z rodzicami i wychowawcami spotkali się w swoich salach na słodkim poczęstunku
Można o nas poczytać....

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 0-3 Ślubowanie klas pierwszych