100 3429mDnia 14 października o godzinie 9.00 dyrekcja, nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, wspólnie spotkali się na uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej - obchodzonego tego dnia w związku z rocznicą powstania w 1773r. z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, pierwszego ministerstwa oświaty w Polsce – KEN.
Tym razem zamiast tradycyjnego apelu, klasa Va z panią Marylą Włodkowską i Lidią Kozłowską, przygotowała koncert życzeń, w którym usłyszeliśmy pełne optymizmu, znane przeboje, w wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 6.
Muzycznym atrakcjom towarzyszyły występy teatrzyku kukiełkowego i prezentacje listów z życzeniami dla nauczycieli od absolwentów naszej szkoły.
Na zakończenie piątoklasiści zaśpiewali piosenkę „Dont worry, be happy”, która wszystkich wprowadziła w bardzo dobry nastrój.

WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SZKOŁY
ŻYCZYMY
JAK NAJWIĘCEJ POWODÓW DO RADOŚCI
I ZADOWOLENIA Z PRACY Z DZIEĆMI.

Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 Dzień Edukacji Narodowej