Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rozstrzygnięcie konkursu „Leśny ludek”

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs „Leśny ludek” dla uczniów klas VI, zorganizowany przez naszą szkołę, został rozstrzygnięty. W konkursie wzięli udział uczniowie z SP 13, SSP 23, SP 20, SP 34, SP 35 oraz SP 11. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były oryginalne i niepowtarzalne. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 1 grudnia 2011r. w naszej szkole. Przybyłych gości przywitał pan dyrektor mgr Sławomir Wiśniewski i pogratulował wszystkim uczestnikom niezwykłego talentu plastycznego.

Ostatecznie nagrodzono następujących uczniów.

I miejsce - Maciej Zielony - SP23

                        Natalia Kłosińska - SP13

II miejsce - Katarzyna Brzezińska - SP20

                       Paulina Marszałek - SP35

III miejsce - Julia Depczyńska - SP20

                       Jakub Dębiński - SP20

Wyróżnienia

Sara Brzeska - SP35

Kamila Dargacz - SP11

Sandra Marciniak - SP20

Wiktoria Szulc - SP20

W konkursie wzięli również udział uczniowie klas „O” ze Szkoły Podstawowej nr 35 - Krzysztof Gierszewski, Gracjan Mańkowski, Michał Kowalczyk. Choć nie uczęszczają jeszcze do klasy VI, to przecież ukończyli 6 lat, dlatego jury uhonorowało ich dyplomami i słodką nagrodą pocieszenia.


Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Rozstrzygnięcie konkursu „Leśny ludek”