Podziękowanie za akcję dla Ciapkowa

Akcja na rzecz Schroniska Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” weszła od kilku lat do stałego szkolnego kalendarza wydarzeń w listopadzie i grudniu. W bieżącym roku wspólnie nad przebiegiem akcji pomocy bezdomnym zwierzętom czuwał: Samorząd Uczniowski SP i gimnazjum oraz Szkolne Koło Caritas. Zebrano tak duże ilości karmy i kocy dla zwierząt, że konieczne były kilkakrotne odwiedziny w schronisku. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy w imieniu psów i kotów, zamieszkujących w Ciapkowie i zachęcamy do indywidualnej pomocy zwierzętom. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt „Animals” przekazało dla Zespołu Szkół nr 6 oficjalne „PODZIĘKOWANIE ZA WRAŻLIWOŚĆ SERCA I POMOC ORAZ DARY PRZEKAZANE BEZDOMNYM, PORZUCONYM ZWIERZĘTOM”.
Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Podziękowanie za akcję dla Ciapkowa