Podsumowanie pracy w I semestrze 2011/12 w gimnazjum

Pracowicie minął I semestr bieżącego roku szkolnego i z dniem 19 stycznia rozpoczęliśmy semestr II. Na apelu podsumowującym pierwsze pięć miesięcy roku szkolnego 2011/12 wielu uczniów otrzymało dyplomy i nagrody za szczególne osiągnięcia w konkursach.
W przedmiotowych konkursach kuratoryjnych najwyższe I miejsca w szkole zajęli:

• JĘZYK POLSKI – Patrycja Pankau
  • GEOGRAFIA – Natalia Ganczarek, Arek Fularczyk
  • FIZYKA – Szymon Skiba
  • BIBLIJNY – Karolina Szałek
  • JĘZYK ANGIELSKI – Szymon Skiba
  • HISTORIA – Wiktor Cybulski

W styczniu został również rozstrzygnięty konkurs poetycki „Poezjomanie o zimie i świętach”:
I miejsce -  Patrycja Pankau
II miejsce– Natalia Ganczarek
III miejsce  - Łukasz Jarota

Najwyższą 100% frekwencją mogli pochwalić się :

• Magdalena Kamińska
  • Jakub Korzekwa
  • Mateusz Dziaduszewski

Choć I semestr to zaledwie półmetek, ale już wielu uczniów osiągnęło wyniki gwarantujące im otrzymanie świadectwa z paskiem. Wśród nich byli: Angelika Hebel, Dominika Golombek, Wiktor Cybulski, Jakub Korzekwa, Pola Bielak, Zuzanna Strzedzińska, Maja Matuszewska, Patrycja Pankau, Agnieszka Winiarska, Magda Kamińska, Adam Sawicki, Szymon Skiba, Mikołaj Zdanowski, Wiktoria Litkiewicz, Sandra Prądzyńska.
Gratulacje i życzymy pozostałym poprawienia wyników w II semestrze i dołączenia do grona najlepszych !

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Podsumowanie pracy w I semestrze 2011/12 w gimnazjum