Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WYRÓŻNIENIE w XXIX Wojewódzkim Konkursie Poezji Polskiej.

Laureatki styczniowych eliminacji szkolnych konkursu recytatorskiego, czyli Patrycja Pankau – na poziomie gimnazjum i Marysia Gwit – reprezentująca szkołę podstawową, dnia 24 marca wzięły udział w rejonowych zmaganiach XXIX Wojewódzkiego Konkursu Poezji Polskiej. Obie zaprezentowały się fantastycznie. Jury konkursu przyznało wyróżnienie Patrycji Pankau, która przedstawiła interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy”.

Gratulacje!!!


Przypomnijmy, że w minionym roku Marysia Gwit była zdobywczynią I miejsca i wzięła udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim jako reprezentantka Gdyni.
Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów WYRÓŻNIENIE w XXIX Wojewódzkim Konkursie Poezji Polskiej.