Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mistrzynie Cheerleaders z naszej szkoły!

Wielkie brawa dla Mai Matuszewskiej i Zuzanny Strzedzińskiej, uczennic klasy IIc, które w dniach 24-25 marca na XV Mistrzostwach Polski Cheerleaders wraz z Zespołem Elka (trenowanym przez panią Kamilę Hamerską przy MDK w Gdyni) zdobyły Wicemistrzostwo Polski w kategorii junior (14-16 lat). Kolejny wielki sukces dziewczyny odniosły 31 marca br. na III Otwartych Mistrzostwach Gdyni Cheerleaders, gdzie wywalczyły I miejsce. Warto dodać, że konkurencja była ogromna, gdyż do Trójmiasta na tegoroczne mistrzostwa zgłosiło się około 200 tancerek, m.in. z Krakowa, Słupska, Elbląga i Olsztyna. Gratulujemy i życzymy kolejnych wytańczonych zwycięstw!

 Wspaniałe zdjęcia ze strony gdyńskiego gosiru, autorstwa pani Ewy Kass.


Więcej informacji i zdjęć na stronach:

www.gdyniasport.pl

www.gosirgdynia.pl

www.mdk.gdynia.pl

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Mistrzynie Cheerleaders z naszej szkoły!