I B W FILHARMONII

15 maja 2012r.o godzinie 10.45 wyruszyliśmy spod szkoły na kolejkę. W czasie drogi o dziwo byliśmy grzeczni. Podróż SKM-ką przebiegła zabawnie i przyjemnie. Przed koncertem w filharmonii zwiedziliśmy niektóre zakamarki Gdańska. Zobaczyliśmy m.in. kościół św. Jana, spacerowaliśmy po ulicy Szerokiej, a następnie przepłynęliśmy promem, aby dotrzeć na koncert. Rejs nie był długi, ale bardzo fajnie się płynęło. J Gdy już dotarliśmy do filharmonii, zajęliśmy miejsca i czekaliśmy dosyć spokojnie, jak na naszą klasę. Kiedy widowisko się zaczęło, zgasili światła na sali. Na scenę weszły cheerleaderki i zaprezentowały nam swój taniec. Chłopaki z naszej klasy nawet zaczęli proponować, żeby u nas w szkole została stworzona grupa cheeeleaderek. Kto wie, kto wie J? Następnie na scenie zawitała Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej Rzeczypospolitej Polskiej. Panowie przyjechali do nas prosto z Gdyni! Zaprezentowali nam swoje utwory , czym wzbudzili ogólny zachwyt. Po pewnej chwili na deski filharmonii wkroczyli soliści i zaśpiewali utwór pt.: „We Are The Champions” legendarnego zespołu Queen. Piosenka wyszła im świetnie, oklaski były tutaj obowiązkowe. Na koniec odśpiewaliśmy wszyscy razem hymn kibiców Polski na Euro 2012 czyli „Koko koko Euro spoko”.

Na wycieczce było wspaniale. Trzeba dodać, że humor dopisywał nam cały czas i miejmy nadzieję, że namówimy panią na kolejną taką wyprawę!

Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 I B W FILHARMONII