VII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSÓW WIEDZY O GDYNI

W dniu 11 maja 2012 r. zakończyła się VII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSÓW WIEDZY O GDYNI pod hasłem „Gdynia – miasto, które mnie urzekło”.

Konkurs objęty został patronatem Wiceprezydent Miasta Gdyni Ewy Łowkiel. Organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Szkół nr 14 w Gdyni. Wśród 439 uczestników, nagrodzonych i wyróżnionych zostało 101 uczniów.

Zwycięzcami z naszej szkoły zostali:

• W konkursie plastycznym „Okręty Marynarki Wojennej” (okręty wykonane dowolną techniką)

I miejsce zdobyła Monika Rejter, uczennica kl. 4a – opiekun mgr Balbina Rogalka

• Album „Marynarka Wojenna” (uczestnicy mieli za zadanie wykonać własnoręcznie zdjęcia umieszczone z podpisem w albumie)

I miejsce zdobyła  Zuzanna Gollnau, uczennica kl. 5a – opiekun mgr Joanna Grzesińska

• W konkursie krzyżówka tematyczna „Marynarka Wojenna wczoraj i dziś”(wykonanie krzyżówki o tematyce historia i współczesność Portu Marynarki Wojennej z wykorzystaniem słownictwa morskiego)

III miejsce zdobył  Filip Fertała, uczeń kl. 5 a – opiekun mgr Joanna Grzesińska

Gala laureatów miała miejsce 1 czerwca 2012 r.

Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 VII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSÓW WIEDZY O GDYNI