Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

„Projekt na graffiti o tematyce sportowej”

W miesiącu październiku 2011r. na terenie Zespołu Szkół nr. 6 w Gdyni odbył się międzyprzedmiotowy konkurs plastyczno – sportowy na „Projekt na graffiti o tematyce sportowej”. Konkurs przeznaczony był dla klas 0-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Prace techniką dowolną dzieci składały do dnia 29. 10. 2011r. na ręce organizatorów: pani mgr Agnieszki Giedrojć – Gurin oraz pani mgr Balbiny Rogalki.

W konkursie wzięło udział 40 uczniów. Zwycięzcy, którzy wykonali najciekawsze prace, zostali nagrodzeni dyplomami na apelu podsumowującym pracę w II semestrze. Nagrodą główną w konkursie było wykonanie graffiti na terenie szkoły przy sali gimnastycznaj według najlepszego projektu.


Wyniki:

I miejsce EDYTA WACHOWIAK klasa IIIc gim.

II miejsce DAGMARA STAWECKA klasa Ib gim.

III miejsce MILENA ŻURAWA klasa Ib gim.

WYRÓŻNIENIA:

OLGIERD NUROWSKI klasa IIIb gim.

DOMINIKA GOLOMBEK klasa Ic gim.

NATALIA RICHERT klasa Ia gim.

MONIKA KRASZEWSKA klasa Ib gim.

ANGELIKA HEBEL klasa Ia gim.

MIŁOSZ SOBCZAK klasa „0” S.P.

Jesteś tutaj: Archiwum 2011/2012 „Projekt na graffiti o tematyce sportowej”