Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

DZIEŃ RODZINY W 4B

24 maja klasa 4b przygotowała z p. Magdą Krzak i p. Urszulą Nowak - Dzień Mamy i Taty. Dzieci namalowały piękne portrety swoich rodziców i napisały dla nich wiersze. W trakcie krótkiego programu artystycznego pod wodzą pani Marylki Włodkowskiej zaśpiewały piosenkę ze ,,Skrzypka na dachu" i znany hit z nieco zmienionymi słowami: ,,Don't worry, be happy". Rodzice również wzięli udział w konkursie: ,,Jak dobrze znam swoje dziecko?". Bardzo miło spędziliśmy popołudnie przy kawie, herbacie i cieście. Było dużo śmiechu, żartów i najważniejsze, że dzieci mogły spędzić z rodzicami wieczór, który specjalnie dla nich tak pięknie i z zaangażowaniem przygotowały.


Jesteś tutaj: Archiwum 2012/2013 DZIEŃ RODZINY W 4B