Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Król Kaszubów - Antoni Abraham

Król Kaszubów - Antoni Abraham – to jego historii poświęciliśmy sobotnie przedpołudnie. Pani Joanna Ginter zorganizowała dla nas fantastyczną wycieczkę - „wypad” do Domku Abrahama na ul. Starowiejskiej. Niby to wszystko już słyszeliśmy... a jednak podczas zwiedzania tego niesamowitego miejsca dziwiliśmy się, że tak bogatą historię ma Gdynia, Kaszuby, Pomorze. Przechadzając się ulicą Abrahama, odkrywaliśmy wiele miejsc z gdyńskiego miejskiego krajobrazu na nowo. Porównywaliśmy z dawnymi krajobrazami, które mogliśmy zobaczyć w Domku Abrahama na starych fotografiach. I podziwiać Gdynię! Naszą Gdynię :)))
Czekamy na kolejny wypad... By docenić, w jak pięknym i bogatym w niezwykłą historię miejscu mieszkamy.

kl. 4a


Jesteś tutaj: Archiwum 2012/2013 Król Kaszubów - Antoni Abraham