Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Popołudnie gier w 4a

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie i wychowawczyni 4a spotkali się 4 czerwca, by oderwać się od codzienności i w iście dziecięcym klimacie spędzić ze sobą wtorkowe popołudnie. Było dużo śmiechu, zabawy, smakołyków, a więc tego, co dzieci lubią najbardziej :)) Nie tylko dzieci... Wychowawczyni, Pani Maryla, z równie dziecięcą radością smakowała wszystkiego!!!, co znalazło się na klasowym „szwedzkim” stole. A było tego mnóstwo...

Potem krótka część artystyczna - wspaniały pokaz naszej klasowej grupy tanecznej!!! – i wreszcie „szał zakupów” w grach planszowych :))) Stawaliśmy się w krótkim czasie właścicielami hoteli, miast, zabytków... ech! Marzenie:))) Niespełna trzy godziny minęły zdecydowanie za szybko!! Chcemy więcej:))


Jesteś tutaj: Archiwum 2012/2013 Popołudnie gier w 4a