Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

TURNIEJ SCRABBLE ROZEGRANY

29 maja ostatecznie zakończyły się kilkuetapowe rozgrywki turnieju SCRABBLE, w którym prawdziwym mistrzem słów okazał się DAWID BLOK z klasy 6a. Kolejno drugie miejsce wywalczył Jakub Korzekwa z klasy IIa, a na trzeciej pozycji uplasowali się Artur LeszczyńskiDawid Dziecielski. W przeprowadzeniu zawodów pomagały fantastyczne dziewczyny z klasy IIIa: Zuza Piontke, Monika Dublińska i Weronika Bańkowska, wielkie dzięki!

W przyszłym roku zamierzamy kontynuować fantastyczną zabawę w SCRABBLE, podczas której niejednokrotnie, tworząc nowe słowa, zadawaliście sobie pytania z zakresu ortografii (jak się dany wyraz pisze?), fleksji (jaka jest poprawna odmiana wyrazu?) czy słowotwórstwa, gdy poprzez dodawanie różnego typu formantów – na planszy "scrabblowej" budowaliście nowe słowa. Taka nauka to prawdziwa przyjemność!
Zwycięzcom gratulujemy!
Jury - Joanna Ginter-Reglińska, Katarzyna Kowalska


Jesteś tutaj: Archiwum 2012/2013 TURNIEJ SCRABBLE ROZEGRANY