Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Zajęcia dodatkowe Szkoła Podstawowa

Prowadzący

Rodzaj zajęć dodatkowych

Klasa

Termin dzień i godzina

Numer sali

ANNA SELIN

Język kaszubski

3 a

Poniedziałek
12.50 - 14.30

53

Język kaszubski

4,5,6

Wtorek
12.50 – 14.30

53

Język kaszubski

7

Wtorek
14.30 – 16.15

53

BOHDANOWICZ EWA

Zajęcia wyrównawcze „Reporterskim okiem”
– j. polski

4

Czwartek
8.00-8.45

53

PAMELA CHYŁA

Zajęcia sportowe

4

Poniedziałek 13.30-14.30

Sala gimnastyczna

Gimnastyka korekcyjna (świetlica)

Środa
15.00 – 16.00

świetlica

CHMIELEWSKA KATARZYNA

Koło teatralne

2a

Wtorek
12.50 – 13.25

39

Zajęcia wyrównawcze

2 a

Czwartek
9.50-10.35

39

Tenis

2 a

Środa
12.40 – 13.25

kort

MONIKA SOWA

Zajęcia sportowe

5,6

Czwartek
14.30 - 15.20

Sala
gimnastyczna

JOANNA MIENIK

Klub Miłośników Kultury
„Tygrysek”

Środa
13.00 – 14.00

biblioteka

EWA MIEDZIŃSKA

Koło recytatorskie

0,1

Czwartek
13.30 – 14.15

Świetlica

IWONA SYGULSKA

Zajęcia sportowe

1-3

Wtorek
13.00 – 14.15
Środa
13.00 – 13.45

Sala
gimnastyczna

KATARZYNA SZIERS

Koło matematyczne
„Plusik”

2

Poniedziałek
11.50 – 12.35

35

Zajęcia wyrównawcze

2

Wtorek
12.50 – 13.35

35

MARIA GOITOWSKA

Zajęcia wyrównawcze

3b

Poniedziałek
8.00 – 8.45

35

Tenis

3b

Piątek
11.50 – 12.35

kort

ADAM SARNA

Zajęcia sportowe

7

Czwartek
13.45 – 14.30

Sala
gimnastyczna

GABRIELA MARCHLEWSKA

Koło plastyczne

1a

Środa
12.50 – 13.35

MARYLA WŁODKOWSKA

Zajęcia umuzykalniające

1-3

Piątek
14.30 – 15.15

Świetlica

Chór

Środa
15.30 – 16.15

27

DOROTA ZIELIŃSKA

Koło j. hiszpańskiego

1,2

Wtorek
13.45 – 14.30

27

3a

Piątek
12.50 – 13.35

27

3b

Wtorek
12.50 - 13.35

27

MAŁGORZATA PIETRUSZEWSKA - FULARA

Koło gier planszowych

4,5,6

Poniedziałek
14.40 – 15.25

41

Koło podróżnicze
„Młody Globtroter”

4,5,6

Czwartek
14.40 – 15.25

41

BALBINA ROGALKA

Ceramika

0

Wtorek
13.00 – 13.30

32

1,2,3

Wtorek
14.30 – 15.15

32

1,2,3

Czwartek
14.30 – 15.15

32

4,5,6,7

Wtorek
16.00 – 17.00

32

4,5,6,7

Czwartek
16.00 – 17.00

32

IWONA GRABOWSKA

Szkolne koło Caritas

7

Piątek
14.30 – 15.30

52

ANDRZEJ GOITOWSKI

Koło języka niemieckiego

Poniedziałek
15.30 – 16.00

Świetlica

AGNIESZKA ŁĄDKOWSKA

Koło plastyczne
„Mały Plastyk”

1,2,3

Środa
13.00 – 13.45
Piątek
13.30 – 14.00

Świetlica

ALICJA NOWAKOWSKA

Zajęcia logopedyczne

1,2,3

Piątek
12.50 – 13.35

26

JADWIGA WIŚNIEWSKA

Zajęcia wyrównawcze
j. angielski

7

Czwartek
14.45 – 16.15

51

Koło języka hiszpańskiego

7

Poniedziałek
13.45 – 15.25

51

Koło języka angielskiego

7a

Środa
13.45 – 15.25

51

AGNIESZKA MAKURAT

Koło matematyczne
„Omnibus”

4,5,6,7

Poniedziałek
13.45 – 14.30

45

ANNA MAJZEL

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

7

Poniedziałek
14.40 – 15.25
Środa
8.00 – 8.45

45

JANINA SADOWSKA

Koło „Ciekawa chemia”

7

Środa
14.40-15.25

44

KRYSTYNA CUCJEW

Ekologia w terenie

7

Poniedziałek
12.30 – 13.15

41


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

Klasa:

Nauczyciel:

Termin zajęć

kl.7 a

Jagoda Wiśniewska

Czwartek 8,9 lekcja
(14.40-16.10)                                                                                       

kl. 6 a

Magdalena Krzak

Wtorek 6 lekcja
(12.50-13.35)

Czwartek 8 lekcja
(14.40-15.25)

kl. 5 a

Lidka Kozłowska

Wtorek  8,9 lekcja
(14.40-16.10)                                                                                     

Kl.4 a  i 4 b

Lidka Kozłowska

Poniedziałek7 8lekcja
(13.45-15.15)

MATEMATYKA

Klasa:

Nauczyciel:

Termin zajęć

kl. 4a

Anna Majzel

poniedziałek 1 lekcja
(8.00-8.45)

piątek 1 lekcja
(8.00-8.45)

kl. 4b

Agnieszka Makurat

Środa 1 lekcja
(8.00-8.45)

czwartek 7 lekcja
(13 45 -14 30)

Kl. 5a

Agnieszka Makurat

wtorek1 lekcja
(8.00-8.45 )

piątek 6 lekcja
(12.50-13.35)

Kl. 6a

Agnieszka Makurat

Czwartek 1 lekcja
(8.00-8.45)

piątek7 lekcja
(13 45 -14 30)

Kl.7a

Anna Majzel

poniedziałek  8 lekcja(14.40 -15.25)

INFORMATYKA

Klasa:

Nauczyciel:

Termin zajęć

Kl. 5a

Agnieszka Kokorzycka

Poniedziałek 7 lekcja
(13 45 -14 30)

Kl. 6a

Agnieszka Kokorzycka

poniedziałek  8 lekcja
(14.40 -15.25)

Kl. 7a

Agnieszka Kokorzycka

poniedziałek  9 lekcja
( 15.30-16.15)

Kl. 4a ,b

Agnieszka Kokorzycka

Środa 8 lekcja
(14.40 -15.25)

PRZYRODA

Klasa:

Nauczyciel:

Termin zajęć

kl. 4a

Iwona Jagodzińska

Wtorek 7 lekcja
(13 45 -14 30)

kl. 5a

Iwona Jagodzińska

Środa 1 lekcja
(8.00-8.45)

kl. 6a

Iwona Jagodzińska

Czwartek 8 lekcja
(14.40 -15.25)

KOMPETENCJE   EMOCJONALNE

Klasa:

Nauczyciel:

Termin zajęć

Joanna Zarzycka

Izabela Betka


Lp.

Prowadzący

Rodzaj zajęć dodatkowych

Klasa

Termin dzień i godzina

Numer sali

1.

BETKA IZABELA

Kółko pływania „Pływam jak rybka”

kl. 5

Środa 11.50-13.40

basen

Koło sportowe „Skaczące piłki”

kl. 1-3

Środa 13.45-14.35

sala gimnastyczna

2.

BOHDANOWICZ EWA

Zajęcia wyrównawcze „Reporterskim okiem” – j. polski

kl. 4

Środa 8.00-8.45

53

3.

CHMIELEWSKA KATARZYNA

Zajęcia wyrównawcze

kl. 1a

Poniedziałek 8.00-8.45

39

Koło teatralne

kl. 1a

Wtorek 8.00-8.45

39

4.

CHUDZIŃSKA-BIERNAT

PAULINA

Przygotowanie do sprawdzianu - matematyka

Kl. 6b

Poniedziałek 14.40-15.25

45

5.

GIEDROJĆ-GURIN AGNIESZKA

Koło sportowe dla dziewcząt

kl. 1-3

Czwartek 14.40-15.25

Sala gimnastyczna

Zajęcia pływackie „Spławik”

kl. 6

Środa 13.45-14.30

Basen

6.

GINTER-REGLIŃSKA JOANNA

Koło europejsko-historyczne „Młodzi Europejczycy działają”

kl. 4-5

Poniedziałek 12.50-13.35

52

7.

GOITOWSKA MARIA

Zajęcia tenisowe/wyrównawcze

kl. 1b

Wtorek 12.50-13.35

Kort/35

Koło gier planszowych „Mądra główka”

kl. 1b

Poniedziałek 12.50-13.35

35

8.

GRZESIŃSKA JOANNA

Gimnastyka korekcyjna

kl. 1a

Poniedziałek 12.50-13.35

Sala /korytarz

Gimnastyka korekcyjna

kl. 1b

Środa 8.00-8.45

Sala /korytarz

9.

KOKORZYCKA AGNIESZKA

Kółko logicznego myślenia „Myślę więc jestem”

kl. 6

Czwartek 14.30-15.15

47

10.

KOWALSKA KATARZYNA

Zajęcia wyrównawcze - j. polski

kl. 6

Czwartek 8.00-8.45

26

11.

KOZŁOWSKA LIDIA

Zajęcia wyrównawcze - j. angielski

kl. 5

Wtorek 13.45-14.30

51

Koło „Improve your English” - j. angielski

kl. 6

Czwartek 13.45-14.30

51

12.

KRZAK MAGDALENA

Koło „Improve your English” - j. angielski

kl. 6

Czwartek 13.45-14.30

52

Zajęcia wyrównawcze - j. angielski

kl. 4

Środa 8.00-8.45

35

13.

KUCHARCZYK KATARZYNA

Zajęcia wspomagające dla uczniów

kl. 4

Piątek 8.55-9.40

Gabinet pedagoga

14.

ŁASZCZYŃSKA SYLWIA (siostra)

Koło teatralne „Mały Szekspir”

kl. 2-4

Środa 14.00 - 15.00

Sala

/korytarz

15.

ŁĄDKOWSKA AGNIESZKA

Koło plastyczne „Mały plastyk”

kl. 0-3

Poniedziałek 14.30- 15.15

27

Koło plastyczne „Mały plastyk”

kl. 0-3

Czwartek 14.30- 15.15

27

16.

ŁUKOMSKA ANITA

Kółko j. niemieckiego

Kl. 1-3

Poniedziałek 14.40-15.25

świetlica

17.

MAJZEL ANNA

Zajęcia wyrównawcze - matematyka

kl. 5

Środa 8.00-8.45

45

18.

MAKURAT AGNIESZKA

Zajęcia wyrównawcze - matematyka

kl. 4a

Wtorek 8.00-8.45

32

Przygotowanie do sprawdzianu „Jestem omnibusem” - matematyka

kl. 6a

Poniedziałek 8.00-8.45

47

19.

MARCHLEWSKA GABRIELA

Koło plastyczne „Mali artyści”

kl. 3a

Środa 12.50-13.35

34

Zajęcia wyrównawcze

kl. 3a

Wtorek 8.00-8.45

34

20.

MIENIK JOANNA

Koło „Tygrysek”

kl. 0-3

Czwartek 7.15-8.00

27

21.

NOWAK URSZULA

Gimnastyka korekcyjna

kl. 3a

Czwartek 12.50-13.35

korytarz

Gimnastyka korekcyjna

kl. 2a

Wtorek 11.50-12.35

korytarz

22.

NOWAKOWSKA ALICJA

Koło logopedyczne

kl. 1

Czwartek 8.00-8.45

26

Koło „Zabaw logopedycznych bez liku w naszym języku”

kl. 2

Czwartek 13.45-14.30

26

23.

OSSOWSKA JOANNA

Koło taneczne

kl. 4-6 SP i kl. I-III G

Środa 14.30-15.30

Sala gimnastyczna

24.

PIETRUSZEWSKA-FULARA MAŁGORZATA

Koło gier planszowych „Główka pracuje”

kl. 4-5

Środa 13.45-14.30

32

Kółko turystyczno-regionalne „Trójmiejski Globtroter”

kl. 4-6

Sobota (raz w miesiącu)

teren

25.

ROGALKA BALBINA

Koło ceramiczne „Ze sztuką na co dzień”

kl. 1

Czwartek 14.40-15.25

Pracownia

26.

SOWA MONIKA

Koło sportowo-rekreacyjne

kl. 4-6

Wtorek 16.00-17.30

Sala gimnastyczna

27.

STANISZEWSKA KRYSTYNA

Zajęcia wyrównawcze „Wiemy więcej”– j. polski

kl. 5

Poniedziałek 12.50-13.35

40

28.

SYGULSKA IWONA

Zajęcia wyrównawcze

kl. 2b

Środa 8.00-8.45

39

Kółko matematyczne „Plusik-Minusik”

kl. 2b

Środa 8.55-9.40

39

29.

ŚLIWIŃSKA ELŻBIETA

Zajęcia wyrównawcze

kl. 2a

Wtorek 11.50-12.35

33

Kółko sportowo-tenisowe

kl. 2a

Piątek 11.50-12.35

kort

30.

WIŚNIEWSKA JADWIGA

Kółko „Funny English” - j. angielski

kl. 1-3

Czwartek 13.45-14.30

33

31.

WŁODKOWSKA MARYLA

Zespół wokalny

kl. 4-6 SP kl. I-III G

Piątek 14.30-15.15

47

32.

ZARZYCKA JOANNA

Koło „Przyroda dla ciekawych”

kl. 5

Wtorek 13.45-14.30

46

Koło „Sekrety przyrody”

kl. 4a

Czwartek 12.50-13.35

46

33.

ZIELIŃSKA DOROTA

Koło hiszpańskiego

kl. 3-6

Środa 15.30- 16.15

33

Jesteś tutaj: Zajęcia dodatkowe