Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WIECZÓR GIER W 5A

Dzień Dziecka to święto nie tylko najmłodszych, ale wszystkich tych, którzy dziećmi chcą się czasami poczuć. W takim klimacie - beztroski, śmiechu (i wrzasków) klasa 5a spędziła popołudnie 29 maja. Graliśmy w rozmaite gry planszowe... i nie tylko. Nasze główki pracowały, by nie rzec: „przegrzewały się”. Śmialiśmy się niejednokrotnie sami z siebie, akceptując wzajemne pomyłki w rozwijaniu zdrowo pojętego ducha rywalizacji. Przegryzaliśmy co jakiś czas naszą wytężoną pracę babeczkami, ciastem rabarbarowym, pieguskami i paluszkami.

Dwie godziny to stanowczo za krótko” - stwierdziliśmy zgodnie... i planując kolejne Popołudnie Gier, rozeszliśmy się do domów. (Maryla Włodkowska)


Jesteś tutaj: Archiwum 2013/2014 WIECZÓR GIER W 5A