Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

JAK DOBRZE BYĆ RAZEM

12.06.2014r. zakończyliśmy nasze tegoroczne spotkania wokalno - muzyczne. Tym razem mogliśmy spędzić ten czas nieco inaczej niż dotychczas. Spotkaliśmy się w ogrodzie u Sióstr Serafitek, czyli tam gdzie mieszka s. Julia.  Nasze spotkanie rozpoczęliśmy Mszą św. jako podziękowanie za tegoroczną naukę. A po niej… czekała nas fajna zabawa: grill - zjedliśmy pyszne, ciepłe kiełbaski. Były gry i zabawy, dużo radości, muzyki. Na koniec naszego spotkania zjedliśmy pyszne lody z truskawkami. Tak naprawdę nikomu z nas nie chciało się wracać do swoich domów, nawet nasi Rodzice mieli z tym problem, widząc jak miło spędzamy czas, jak cieszymy się sobą, jak zgodnie się bawimy.


Jesteś tutaj: Archiwum 2013/2014 JAK DOBRZE BYĆ RAZEM