Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

FESTYN RODZINNY

Sobota 7 czerwca br. była niewątpliwie dniem pełnym radości i świetnej zabawy. Cała szkoła zamieniła się w miejsce przepełnione uśmiechem i mnóstwem pozytywnych emocji. Festyn rozpoczął się wspólnym spacerem, podczas którego drużyny z poszczególnych klas mogły zdobyć punkty. Oficjalnie festyn zainicjował wspólny taniec i odśpiewanie piosenki "Happy". Dla milusińskich były różnego rodzaju atrakcje m. in. malowanie twarzy, przejazdy kucykami, pokaż wozu strażackiego, malowanie na folii i wiele innych. Mamy mogły zrelaksować się w Strefie Piękna, gdzie czekało na nich szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Pyszne ciasta, słodkości, napoje i sorbety owocowe czekały na wszystkich w kawiarence. Dużym zainteresowaniem cieszył się namiot OPEC Gdynia, gdzie dzieci mogły rysować i przy okazji otrzymać fantastyczne gadżety. Pokaż mody letniej i pokazy psich sztuczek zgromadziły tłumy widzów. Atrakcji dla każdego było co nie miara i nie sposób ich wszystkich wyliczyć. Wspólnie spędzony czas bardzo szybko upłynął i w znakomitych nastrojach rozeszliśmy się do domów. Festyn Rodzinny był festynem nie tylko z nazwy, ale rodzinna atmosfera udzieliła się wszystkim. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w organizację. Już wkrótce e zakładce "Przyjaciele Szkoły" o wszystkich przypomnimy. Tymczasem gromadzimy pomysły na kolejny festyn. Dziękujemy wszystkim za obecność i obiecujemy, że za rok będzie jeszcze ciekawiej.

 

Jesteś tutaj: Archiwum 2013/2014 FESTYN RODZINNY