Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY

Już od wielu lat uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze SK Caritas pod opieką pani Iwony Grabowskiej uczestniczą w akcjach na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni, Schroniska Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo”, Szpitala Reumatologicznego w Sopocie, domów dziecka i pogodnej starości. Zbierają fundusze dla potrzebujących w akcji „Tak, pomagam”, prowadzą stoiska charytatywne podczas kiermaszu świątecznego oraz przy parafii MBB w Orłowie i Królowej Jadwigi na Karwinach. Poświęcają wolny czas (często w weekend), aby pomagać innym (a robią to bez rozgłosu, nie oczekując niczego w zamian za dobro, które czynią).

Jesteście wspaniali!

 

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY