Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

CORAZ SZYBSZY TOMEK!

Wielkie gratulacje należą się Tomkowi Wojewskiemu z klasy IIb naszego gimnazjum za kolejny, fantastyczny występ sportowy. 13 września, podczas III Rundy Pucharu Pomorza w Biathlonie Letnim (w kategorii: młodzik) w biegu pościgowym i w biegu sprinterskim Tomek  dwukrotnie zajął 4. miejsce. Bieganie i strzelanie to pasja Tomka nie od dziś: w maju 2014r. w biegu indywidualnym podczas Mistrzostw Województwa Pomorskiego wywalczył 5.miejsce (a konkurencja była naprawdę duża).

Jeżeli ktokolwiek z Was chciałby spróbować, na czym polega biathlon, przymierzyć się do strzału na strzelnicy, wziąć udział w biegu, to powinien skontaktować się z trenerem UKS Gromik, działającym w naszej szkole przy ulicy Wrocławskiej.

Biathlon - (łac. bi – dwu, gr. áthlon – zawody, nagroda) = BIEGASZ, STRZELASZ, WYGRYWASZ!

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów CORAZ SZYBSZY TOMEK!