Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Medale w biegu na orientację

Nareszcie  mamy się czym pochwalić. Uczniowie Gimnazjum nr 7 w dniu 20 października br. zdobyli drużynowo II  miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Biegu na Orientację. Do wspólnego sukcesu przyczyniły się przede wszystkim indywidualne wyniki  Marcina Litwina i Wiktorii Mroczyńskiej , którzy indywidualnie zdobyli  II miejsce w swoich kategoriach.  Super również wypadli pozostali nasi reprezentanci.  Marek Zieliński  zdobył 4 miejsce, Łukasz Dunajski zajął miejsce tuż za nim (5 miejsce), następnie Jakub Ruszczak ,  uplasował się na 7 miejscu, a  Rafał Daliga niewiele dalej bo na 9 miejscu.

Świetnie tego dnia poradzili sobie również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11, którzy na tychże Mistrzostwach zdobyli drużynowo IV miejsce w składzie: Klaudia Rybacka( 11), Paweł Pankau (8), Oliwier Sobczak (7), Wojtek Jaśniak (12) oraz  Blanka Piotrowicz(nkl).

Te rewelacyjne wyniki sprawiły, że nasi uczniowie w składzie: Wiktoria Mroczyńska,  Marcin Litwin, Marek Zieliński (Gimnazjum) oraz Klaudia Rybacka, Paweł Pankau ( SP)  zostali zakwalifikowani do Wojewódzkich Mistrzostw w Kwidzyniu, które odbyły się w dniu 22 pażdziernika.

Mimo, że  tym razem leśna trasa okazała się nieubłagana i bardzo trudna, a problemy organizacyjne sprawiły  wszystkim wiele kłopotów ( znikające puszki z punktów kontrolnych), uczniowie naszej podstawówki  poradzili sobie całkiem nieźle. Klaudia Rybacka zajęła 19 miejsce wśród dziewczynek, a Paweł Pankau dobiegł do mety z 11 wynikiem w klasyfikacji chłopców. Drużynowo nasza „ Jedenastka”  uplasowała się na 12 pozycji wśród 23 szkół, które wzięły udział w zawodach. Gimnazjalistom tym razem się nie udało i tylko Wiktoria odnotowała swój powrót do mety z 29 rezultatem.

Podziękowania należą się również dla pana Andrzeja Olecha z UKS Gromik , który cały czas wspiera nauczycieli wychowania fizycznego w przygotowaniach uczniów.

Wszystkim zawodnikom i ich rodzicom  gratulujemy, oby tak dalej.

 

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów Medale w biegu na orientację