Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

BIEG NA ORIENTACJĘ

W czwartek 6 listopada klasy szóste z naszej szkoły wspólnie z szóstoklasistami z SP 23 fantastycznie się bawili podczas biegu na orientację, zorganizowanego przy ZS nr 6 z pomocą Pana Andrzeja Olecha, prezesa UKS Gromik. Emocji było co nie miara. Większość po raz pierwszy uczestniczyła w takich zawodach, dlatego zanim przystąpiliśmy do sportowej rywalizacji, konieczne było krótkie szkolenie. Po filmie instruktażowym, każdy zawodnik z mapą i kartą startową wyruszył wyznaczoną trasą, potwierdzając swoją obecność na punktach kontrolnych przy pomocy specjalnych kasowników. Po dotarciu na metę, czekając na podliczenie wyników, można było spróbować swoich sił w strzelaniu z broni laserowej. Zawody zakończyły się wręczeniem indywidualnych nagród: medali, dyplomów oraz pucharu dla najlepszej klasy. Humory wszystkim dopisywały, a i pogoda tego dnia była dla nas łaskawa.

Jednym słowem – udana impreza, możliwe że dla niektórych początek prawdziwej przygody i pasji, jaką jest biathlon.

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów BIEG NA ORIENTACJĘ